Yerelden Globale Logo
Çiğdem Yorgancıoğlu'ndan Zeynep Özyağcılar'ın Oyununa Dair En Güzel Parçam Idi En Güzel Perçemim Ve Yine Güzel.

Çiğdem Yorgancıoğlu’ndan Zeynep Özyağcılar’ın oyununa dair “En güzel parçam idi en güzel perçemim ve yine güzel.”

Zeynep Özyağcılar’ın senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda  oynadığı, Kayhan Berkin’in yönettiği tiyatro oyunu En Güzel Parçam’a dair Türkçe ve İngilizce Uluslararası Tiyatro Eğitmeni, Mim Chi 360 Drama Dans Tiyatrosu platform  kurucusu performans sanatçısı ve Dünyanın 5 kıtasında uygulayıcısı Çiğdem Yorgancıoğlu şöyle konuştu;

”En güzel parçam” oyunu epey Ödül almış. En iyi kadın oyuncu, en iyi ışık tasarımı,en iyi dekor tasarım,en iyi oyun ödülü almış . Sonuna kadar hak eden multidisipliner bir çalışmanın nitelikli  yoğun emeğini ve muhteşem danslarını izlemek coşkulu ve umutlu bir akşamı yaşattı bizlere .Lions kulübü dostlarımız burada güzel bir amaç için geldiler, sanırım hepsi güzelin de fazlasını alıp ayrılmışlardır, gülme ikonu olsun burada sözlerim  ” güzelleme” gibi oldu girizgah.

Çiğdem Yorgancıoğlu'ndan Zeynep Özyağcılar'ın Oyununa Dair En Güzel Parçam Mı, En Güzel Perçemim (1)

ÇİĞDEM YORGANCIOĞLU ndan ZEYNEP ÖZYAĞCILAR OYUNUNA DAİR  ” EN GÜZEL PARÇAM, EN GÜZEL PERÇEMİM BELKİ DE KESİP ATTIĞIMDA BENDEN KOPAMAYAN . EN GÜZEL PARÇAM BENDEN HİÇ KOPUP GİTMEYEN. EN GÜZEL PARÇAM MİNİMİNNACIK İKEN KANSER OLDU DİYE HİÇ SAÇI PERÇEMİ KOPMAYAN, KESİLMEYEN … AŞKIN DA, SAÇIN PERÇEMİN DE KÖKÜ BİZDE … İNSAN NOKSANDIR AMA ONLAR EKSİLİP GİTMEZLER ASLINDA .UMUT VE SEVGİ YUKU BIZDE SAKLI BİR OYUN. ‘ BELKİ DE EN GÜZEL PERÇE A DAİR : Zeynep Özyağcılar’ın En güzel ÇİĞDEM YORGANCIOĞLU EN GÜZEL PARÇAM’ A DAİR 

Festival Tadındaki trajikomik müzikal Oyunda sahnede sadece sahne tasarımı değil “Endüstriyel tasarım” var. sanal gerçeklik gözlükleri ile bir daha bakmak istiyorum hepsine bir de üç boyutlularla. 

İsme dair ilk duyunca battlefield 2042 geliyor akla , oyun ise bambaşka .Etkileyici bir anlatım dili .En güzel parçamız belki de bütünden hiç kopmamış olandır.

ilişkilere ve kadının hayattaki rolüne dair soruları ya da başka deyişle bir davası var oyunun. Tiyatro Martı ve Zeynep hanım güzel bir esere imzalarını atmışlar. Konu itibariyle  yapay zekaya da aşk ve kadın üzerine  odaklanınca evvela kısaca şunu söyleyeyim uzun cümlelerle anlatamayacağınız sahneler için ..şu birkaç kavramı düşündürdü ilk bakışta … AŞKIN ALGORİTMASI  AŞKIN SİNİR AĞLARI AŞKTA DERİN ÖĞRENME,AŞKTA TERSİNE MÜHENDİSLİK.Anlatıya dair,zamansal olarak gelecekte  geçen bir oyun. Artık her şeyin tüketilmesinin giderek ivmelendiği zamanlarda. İlişkilerin robot yapay zeka ve pek nadiren insanlarla yaşandığı seneler demiş sanatçı tanımlarken. Aşk var mı yok mu  sorgulaması gerçek ve sanal nedir soruları paralelinde akıyor . Eğer”aşk” varsa bir  illüzyon olma ihtimaline atıflar var, illüzyonun “yok” olamayacağına dair de aynı zamanda. Deneme mahiyetinde satın alınan bir yapay zeka üzerinden bir anlatı .Şiirler ve  şairleri düşündürttü bana  oyun. Hani Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Aşk dediğin nedir ki /Tenden bedenden sıyrık /Çocukların içinde/ Yaşadığı bir çığlık der ya öyle işte. Ya da Özdemir Asaf’ın LAVİNİA  için “Sana gitme demeyeceğim. Üşüyorsun ceketimi al. Günün en güzel saatleri bunlar. Yanımda kal. Sana gitme demeyeceğim dizeleri çınladı içimde .”dizeleri. Ve burada anmadığım niceleri 

Evlilik, çocuk aşkın ve kadını anlamanın kadının kendini anlamasında ve nöronlarının neresinde?  kadının tamamlanmasında tam  olmasında çocuk sahibi olması olmazsa olmaz bir gereklilik midir? ontolojik olarak varoluşa ya da var olmaya  baktığımızda İnsana gereken bir  insan mı  yoksa kendi ademini yaratmak yeni bir açılım mı ?  Mümkün Müydü ele ele tutuşmadan? Denemeye değmez miydi? Oyunumuzun kahramanı onaylamadığı halde bir yapay zeka satın almasıyla başlayan bir ve sürekli dönüşen değişen evrilen  aşk yolculuğu .Sonra gerçekler girer devreye. Kadına yüklenmiş normlar, baskılar. Tipik kadın arketipin karşısında zinciri kıran ezberi bozan bir psikiyatrist therapist ve aşkla iyileşen Destina ya da Zeynep.Yapay zeka sözünü duyunca soğuk bir robot düşünüyorsunuz içinden sıcacık yıldızdan bir kalp çıkıyor.

Çiğdem Yorgancıoğlu'ndan Zeynep Özyağcılar'ın Oyununa Dair En Güzel Parçam Mı, En Güzel Perçemim (3)

Bundan 38 sene öncesi ornitoloji ve kuş gözlemciliğine merak salmıştım latince isimleri ile öğrenirdik ve Larus Ridibundus derdim Martı ya epey izlemiştim onları ve davranışlarını . hep büyülü gelmiştir bana .Fakat burada böyle bir büyüyü yaşayacağımı bilmiyordum .Tiyatro Martı’ya ilk adımım burada bir iyi ki var. Ezberbozan bir şeyler var burada , Bugünden geleceğe bakmış olsam ve bu oyunda ve oyuncu sanatçıda . Yapay Zeka ile kurduğu bağlantılar 25 sonrayı mı anlatır bilmem ama belki Türkiye kendi ülke geleceğine baksa; İzlediğim Yeni ve geleceğin  Diva sanatçı yıldızlarından birini daha  tıpkı kıymetli merhume duayen  sanatçı Yıldız Kenter gibi başarılı ve  tek kişilik sahne alan bir oyuncusu gibi  bir sanatçıyı ülke bünyesinde olmasının haklı gururunu yaşar gibi bir görünüm çıkacak  diye seziyorum .İstanbul Devlet Opera ve Balesi’ni en yüksek puanla kazanmanın içinin hiç de boş ve ezber olmadığı sahneye yansımış tek kişinin sahneyi doldurması kolay değildir hem de iki saate yakın bir süre boyunca .  Yıldız , elinde yüreğinde….Yıldız bir Yapay zeka. Oli isimli 6 köşeli yıldızı (sanırım sahneye yakındım ve köşeleri doğru saydım)  “kendi” parçası gibi. Psikiyatrist Destina’nın aşk öyküsünde ““kendi olmasının da “ tadı da saklı gibi. Yapayla zekayla aşk yaşayıp önümüze yapay olmayan bir duyguyu koyabilmek sanırım bu nacizane sözleri hakediyor.  Gayet akışkan akıcı bir oyun. İzleyiciye duygu geçişini düşününce salondaki kadınlardan hiç birinin kendi içindeki Destina özelliklerinden en az birini bile yaşamadığını söylemesi yalan olurdu kanımca.

Oyuna gidecekseniz oyun başlamadan sahnede gördüğünüz tasarımı dikkatle izleyin, son derece ince tasarımlar dolu ama sahne tasarımlara odaklanmak için gözünüzü kaçırmaya bile vaktiniz olmayacak neredeyse  böylesi doyurucu bir oyunu performans ile önümüze oyunu  bir eser olarak sunan  ve dansın büyüsünün de bizleri içine alan Zeynep Özyağcılar’a bakmaktan. Hani böyle söyleyince soyadının da çağrışımı ile çok da “yağ çeker gibi oldu” böyle  düşündürebilir size ama oyunu izlememiş olanın eksik varsayımı olur bu sadece . Hakikaten mükemmel! Oyuncu olmanın ötesine geçebilmiş bir Sanatçı. Yoğun ve örgün bir emek tadı var her anda ve dans adımlarında, beden kıvrımlarında ve keskinliklerinde .

Oyunda dijital asistan var eşyalar da konuşuyor.Taş Devri çizgifilmlerini anımsıyorum sonra diyorum ki Zeynep hanım yapay zekayı değil primatları ,bonoboları bile önümüze sunsa sanırım benzer  bir pırıltıyı hissederdik. Oyunda yapay zeka var ama biz burada sahnede  izlediğimiz oyuna içine hiç romantizm karışmamış “kurgu sanal aşk” da diyemeyiz . Bu iyi haber gibi gözüküyor .Pandoranın kutusundaki “umut “ bu olsa gerek. Sonu ayrılık olsa da olmasa … Bu duygu geçişi iyi kanımca. Ödüm koptu oyunun akışında ,bunca ince zeka kıvrımlarında bu seviyeye çıkınca oyun bir terapistin ağzından “ruh eşim” sözü çıkarak indirgemeci bir yaklaşım gelir diye.Neyseki gelmedi  bu da bir iyi ki idi. Senaryo da ustalıklı düşünülüp yazılmış. Her kavram bulamaç edilip izleyicinin önüne  daha çok gülünsün diye bilinçsizce atılmamış. Tabi bu benim izlemimim.

Çiğdem Yorgancıoğlu'ndan Zeynep Özyağcılar'ın Oyununa Dair En Güzel Parçam Mı, En Güzel Perçemim (4)

Hem güldük hem düşündük hem de keyif aldık. kendi yazmış ve oynuyor “en güzel parçam” söylemesi bile güzel.  diye komedi muzikal , yapay zeka ile Bir Aşk Hikayesini, bir kadının dansla aşkla iyileşme hikayesini alışılmadık şekilde izleyiciye sunan paradigm dışı, zeka pırıltısı son derece güçlü pırıl pırıl bir oyun. Yerebakan yürek yakan şıpsevdi buzdolabını Baba Erdal Özyağcılar kahve makinasını Anne Güzin Özyağcılar seslendiriyor.Birbirine son derece düşkün tiyatrocu bir aile  Erdal Özyağcılar & Güzin Özyağcılar & Zeynep Özyağcılar birlikte güçlü .Hepsi birbirinin en güzel parçası . Onlar da oyuna dahil.

Onlar da Tiyatro Martı’nın kurucuuları emekçileri. Hepsi birbirinin iyikileri.

İyi demişken Biletlerin geliri de iyilik projesi için Çocukluk Çağı Kanseri özelinde projeye bir cihaz alımı için yönlenecek. Geçtiğimiz ay çekimleri gerçekleşem CHI CI TALKS söyleşimizde projeler üzerine söyleştiğimiz  değerli dostumuz Lions Kulübü 118 Y Çocukluk Çağı Kanserleri Komite Başkanı değerli dostumuz Deniz Molu’’ya organizasyon ve daveti için  teşekkür ederim.

Lions Kulübü 118 Y Çocukluk Çağı Kanserleri Komite Başkanı Deniz Molu ve Çiğdem Yorgancıoğlu  Çocukluk Çağı Kanserleri Kilercibaşı Köşkü’nde Cigdem Yorgancioglu Chi Ci Talks Söyleşisinde davetliler ve akredite basın önünde bir farkındalık geliştirme hedefine yönelik  Lions  Kilercibaşı Köşkünde daha önce gerçekleşen söyleşinin videosu yer almaktadır .-  Çocukluk Çağı Kanserleri

BAŞLIKTAKİ ATIF dünya güzeli çocuklara atfedilmiştir hepsinin şifa bulması dileğiyle 

Kısaca Başarılı bir  prodüksiyon  “iyi ki dediğim bir geceyi yaşadım . Sanatçıyı ailesini ve emeği geçen herkesi tebrik ederim.

 EN GÜZEL PARÇAM MI  ,EN GÜZEL PERÇEMİM?   EN GÜZEL PARÇAM ,EN GÜZEL PERÇEMİM Mİ ?   ” EN GÜZEL PERÇEMİM  EN GÜZEL PARÇAM MIYDI YOKSA!   ” EN GÜZEL PARÇAM  İDİ EN GÜZEL PERÇEMİM VE YİNE GÜZEL.         EN GÜZEL PARÇAM ..KESİP ATILDIĞINDA BENDEN HİÇ KOPUP GİTMEYEN…

H.ÇiğdemYorgancıoğlu Dans ve Teatral Dans Kariyerinden Örnekler 

Bale –Şişli TerakkiLisesi İlkokul – Kısa Süreli Etkinlikler Folklor Şişli Terakki Lisesi -İlkokul-Kısa Süreli Etkinlikler Modern Dans Boğaziçi Üniversitesi –Eğitmen:Zeynep Günsur 1985 -Boğaziçi Üniversitesi Tiyatro Kulübü 1994 İngiltere PortoBello -Solo & Contact Doğaçlama Dansı 1998 Budapeşte Vaci Utza MIM CHI 360 SokakDansları –Kurt Cobain Breezes Çek Cumhuriyeti 2005 Mim Chi SokakDansı Futbol Stili –Kafka Metamorfoz Dansı-“Krizalit Kristalin” 1997New York Central Park Sirtaki Stili Mim Chi Dansı Renkli PantolonMaori Kabileleri 2003 Yeni Zelanda Rotorua –MIM CHI Haka Dansı Mim chi fusion–”haka shaka” Masai Mara Kabileleri-Kikuyu Kabileleri Dansı 2008 ;Kenya (Son Seans :Hakuna Matata Mım Chı 360 MIM CHI 360 KabileDansları 2000 Hollanda Dam Meydanı MIM CHI 360 Sokak Dansı 2002Madrid Plaza Mayor -Sessizlik 2004 Atina Sirtaki MIM CHI tarzı füzyon–Yunan Mitolojisi PROMETHEUS BAKUS VE ATEŞ 2005 Ağustos ,Opera Tarzı Mim Chi dramadansı -2005 Ağustos ,Opera Style Mim Chi drama dans tiyatrosu Wien Avusturya2005 MIM Chi 360 Florida Balo Salonu partneri İ.Icten ile dansstili 2009 Hindistan Bombay _Indian Kathak Dans Stili MIM CHI 2008–Bahamalar Karayipler Salsabely Stili Deniz Kızı Dansı-MIM CHI 360 ile JunkanooUygulamaları 2008 TEKMAN ERZURUM’da çocuklar için aktiviteler için SanatTiyatrosu Dans Performansı lideri by TURKCELL Dubai Ocak 2006 BAE Mım Chı360 Hint Dans Stili Katar Ekim 2009 Doha After Performance Hint UsulüMim Chı – Türk Oryantal Füzyon İznik Folklor Festivali Juri Üyesi -2. İznik Uluslararası Folklor Festivali 2018 Nisan, Tokyo Japonya MIM CHI 360 SakuraDansı –Kendo stili –Kabuki Stili 2018 Aralık, Çin Guangzhou Savaş DanslarıTangoda Yemen İçişleri Bakanlığı- Tasev Tango Dansı –Gaziantep Yemenisi Yaşatma DerneğiTango Terapi Platformu :Founder –Kurucu 2020 Ci Tango Konuşmaları :Creator–Anchorwoman Tango Etkinlik Organizatörü :Fuar Tango Etkinlik Küratörü ICCLütfi Kırdar İstanbul Mart 2020 (4 gün …) Lions Kulübü Konuğu – Sosyal DansPartnerlerinden Biriyle Tango Sosyal Dans Gösterisi Lions Kulübü -İstanbul Yelken kulübü -2023  2023 Tarihi Hüsrev KethüdaHamamı Mım Chı 360 Zafer Dansları – Açılış Kokteyl Dansı 2023 Eylül  Büyükada Adalar Kültür Derneği 2023 Eyl -MIM CHI 360 Otantik DoğaçlamaOtantik Doğaçlama Solo İletişim Enigma Dansı LÖSEV Mim Chi 360 2023 EkimSonraki Next Pera Sanat Galerisi açılış kokteyli dans performansı Sonraki Pera”Duyumsa” Uluslararası Resim Sergisi dans performansı.Ocak 2024 TeNagehan Elibol Resim Heykel sergisi açılış performans dansı.  

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1

Toplumun Sınırlarını Zorlayan Kitap 'beni Linç Eder Misiniz' Raflarda
Toplumun Sınırlarını Zorlayan Kitap: ‘Beni Linç Eder Misiniz?’ Raflarda
Çiğdem Yorgancıoğlu Çocuklara Asırlık Cumhuriyet Ve Masallar
Çiğdem Yorgancıoğlu: Çocuklara Asırlık Cumhuriyet ve Masallar
Sanatın Renkli Dünyasına Yolculuk Sİntesİ Sergisi 13. Edisyonu
Sanatın Renkli Dünyasına Yolculuk: SİNTESİ Sergisi 13. Edisyonu
Numan Aykut Şahin'in Çocukluk Anıları Heykellere Yansıyor Hasibe Sergisi
Numan Aykut Şahin’in Çocukluk Anıları Heykellere Yansıyor: Hasibe Sergisi
Müziğinin Temelleri Lise Çağında Ortaya Çıktı Zeyn'el Günbek, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Müziğinin Temelleri Lise Çağında Ortaya Çıktı – Zeyn’el Günbek, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Wellbeing Konferansı 2024 İstanbul’da Gerçekleşti 300 Kişilik Katılımla Sağlık Ve İyi Yaşam
Wellbeing Konferansı 2024 İstanbul’da Gerçekleşti: 300 Kişilik Katılımla Sağlık ve İyi Yaşam
Sma Hastalarına Destek 'kavuşma' Sergisinden Elde Edilen Gelir Bağışlanacak
SMA Hastalarına Destek: ‘Kavuşma’ Sergisinden Elde Edilen Gelir Bağışlanacak
“renk Analizi Uyur Haldeki Tüm Yetenekleri Ortaya çıkartıyor” Ayşe Ayşen Bulut, Eylül Aşkın Ile… Özel Söyleşi
“Renk analizi uyur haldeki tüm yetenekleri ortaya çıkartıyor” Ayşe Ayşen Bulut, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Televizyona Geçiş Yapacak Yılmaz Karaman, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Televizyona Geçiş Yapacak – Yılmaz Karaman, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Geleceğin Şef Adayları Için İlham Verici Uygulamalı Gastronomi Eğitimi
Geleceğin Şef Adayları için İlham Verici Uygulamalı Gastronomi Eğitimi
İşlenmiş Gıdaların Sağlık Ve Ekonomik Yükü
İşlenmiş Gıdaların Sağlık ve Ekonomik Yükü
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Dünya Dural
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Dünya Dural
Disleksi Ve Sanat Farklı Bakış Açılarıyla Next Pera Art Gallery’de
Disleksi ve Sanat: Farklı Bakış Açılarıyla Next Pera Art Gallery’de
Sanatın Kalbi Tunceli’de Atıyor Osman Hamdi Bey Ve 21 Sanatçı
Sanatın Kalbi Tunceli’de Atıyor: Osman Hamdi Bey ve 21 Sanatçı
Yunus Gültekin “işin Içerisinde Bulunmadığınız Hiçbir Derneğe Güvenmeyin” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Yunus Gültekin: “işin içerisinde bulunmadığınız hiçbir derneğe güvenmeyin” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
2024 Roma Bar Show'da Yeni Alkollü İçecek Trendleri Eylül Aşkın İtalya'da
2024 Roma Bar Show’da Yeni Alkollü İçecek Trendleri – Eylül Aşkın İtalya’da
Mine Tugay, Vivamayr’daki Sağlık Kampı Deneyimlerini Paylaştı
Mine Tugay, VIVAMAYR’daki Sağlık Kampı Deneyimlerini Paylaştı
Yys Belgesinin Lojistik Firmalarına Sağladığı Avantajlar Nelerdir
YYS Belgesinin Lojistik Firmalarına Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
“bizdeki Bu Fikir Hırsızlığı Bir Türlü Kurtulamadığımız Bir Olay” Sevtap Çapan, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
“Bizdeki bu fikir hırsızlığı bir türlü kurtulamadığımız bir olay” Sevtap Çapan, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
İmder Ve İsder’in Desteğiyle Yapılacak Fuar 29 Mayıs 1 Haziran Tarihleri Arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde Düzenlenecek.
İMDER ve İSDER’in desteğiyle yapılacak fuar 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
Anadolu’nun Uyanışı Mustafa Kemal'in İzmir'e Taşıdığı Ateş
Anadolu’nun Uyanışı: Mustafa Kemal’in İzmir’e Taşıdığı Ateş
Tev Türkiye Virtüözleri Oda Orkestrası Sanat Ve Müziğin Buluşması
TEV Türkiye Virtüözleri Oda Orkestrası: Sanat ve Müziğin Buluşması
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Ahmet Öcal
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Ahmet Öcal
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery'de Bir Eylül Zamanı... Bölüm 1
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery’de Bir Eylül Zamanı… Bölüm 1
Tolstoy'un İlhamıyla Sinan Demir'in Edebiyat Keşfi Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Tolstoy’un İlhamıyla: Sinan Demir’in Edebiyat Keşfi – Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Nisan Ayında Otellerde Fiyat Artışı Muğla Öne Çıkıyor
Nisan Ayında Otellerde Fiyat Artışı: Muğla Öne Çıkıyor
Depresyon Tedavisinde Yeni Yaklaşımlar Uzmanların İncelemesi
Depresyon Tedavisinde Yeni Yaklaşımlar: Uzmanların İncelemesi
Sosyal Etki Zirvesi'24 Eşitlik Arayışında Stk'lar, Vakıflar Ve İş Dünyası Temsilcileriyle Buluşma
Sosyal Etki Zirvesi’24: Eşitlik Arayışında STK’lar, Vakıflar ve İş Dünyası Temsilcileriyle Buluşma
Türkiye’nin Ticaret Potansiyelini Zora Sokan Vize Engeli Asil Transport Co. Yöneticisinin Görüşleri
Türkiye’nin Ticaret Potansiyelini Zora Sokan Vize Engeli: Asil Transport Co. Yöneticisinin Görüşleri
Ahmet Öcal'ın Simulation Of Truth Sergisi Evrim Sanat Galerisi'nde
Ahmet Öcal’ın “Simulation of Truth” Sergisi Evrim Sanat Galerisi’nde
Ece Berker, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Ece Berker, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Gamze Gökçedağ
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Gamze Gökçen
Görkemli Tanıtım Sakhalin İstanbul'un Büyüleyici Akşamı
Görkemli Tanıtım: Sakhalin İstanbul’un Büyüleyici Akşamı
Amonyaksız Saç Boyası Devrimi Farouk Systems Inc.'in Öncülüğü
Amonyaksız Saç Boyası Devrimi: Farouk Systems Inc.’in Öncülüğü
Sanat Filminde Başrol Oynadı! Senem Göktürk, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Sanat Filminde Başrol Oynadı! – Senem Göktürk, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Hr Excellence Mena Summit'te Bordroda Demokratikleşme Vurgusu
HR Excellence MENA Summit’te Bordroda Demokratikleşme Vurgusu
Bahadır Tatlıöz'ün Yönetmenliğinde Nigar Yıldırım'ın 'yandık' Klibi Sürprizlerle Dolu!
“Bahadır Tatlıöz’ün Yönetmenliğinde: Nigar Yıldırım’ın ‘Yandık’ Klibi Sürprizlerle Dolu!
Bkm'nin Yeni Filmi 'bir Cumhuriyet Şarkısı' Ertan Saban'ın Görüntüleri Ortaya Çıktı!
BKM’nin Yeni Filmi ‘Bir Cumhuriyet Şarkısı’: Ertan Saban’ın Görüntüleri Ortaya Çıktı!
Dekolte Ve Boyun Gençliğin Anahtarı Dr. Yasemin Savaş'ın Önerileri!
Dekolte ve Boyun Gençliğin Anahtarı: Dr. Yasemin Savaş’ın Önerileri!
Eskişehir Kitap Fuarı 2024 Kültür Ve Edebiyatın Kalbi Burada Atıyor!
Eskişehir Kitap Fuarı 2024: Kültür ve Edebiyatın Kalbi Burada Atıyor!
Kuantum Bilgisayarlar Klasik Bilgisayarların Ötesindeki Güç
Kuantum Bilgisayarlar: Klasik Bilgisayarların Ötesindeki Güç
İngiltere'de Dil Eğitimi Çiğdem Yorgancıoğlu & Ismara Antunes
İngiltere’de dil eğitimi – Çiğdem Yorgancıoğlu & Ismara Antunes
Turkcell Kapsayıcılığın Hakkını Verdi. Çiğdem Yorgancıoğlu
Turkcell kapsayıcılığın hakkını verdi. Çiğdem Yorgancıoğlu
“sonumu Gördüm” Şarkısını Yolda Yazmış! Ömer Şahan, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
“Sonumu Gördüm” Şarkısını Yolda Yazmış! Ömer Şahan, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Sanatın Gücüyle Kavramları Yeniden Düşünmek Metin Özgör'ün Sergisi
Sanatın Gücüyle Kavramları Yeniden Düşünmek: Metin Özgör’ün Sergisi
Ece Haskan'ın Saklambaç Sergisi Gerçeklik Ve Mecazi Anlamlar Arasında Dans
Ece Haskan’ın Saklambaç Sergisi: Gerçeklik ve Mecazi Anlamlar Arasında Dans
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Can Emre Dağ
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Can Emre Dağ
Dosİder Yönetimi, Ankara Ziyaretinde Epdk Ve Sanayi Bakanlığı Yetkilileriyle Buluştu
DOSİDER Yönetimi, Ankara Ziyaretinde EPDK ve Sanayi Bakanlığı Yetkilileriyle Buluştu
Aspava Geleneksel Türk Sokak Lezzetlerini Keşfetmek İçin Yeni Mekanınız
Aspava: Geleneksel Türk Sokak Lezzetlerini Keşfetmek İçin Yeni Mekanınız
Stil Sahibi Kadınların Buluşması Nur Bilen Yavuzer X Network Kapsül Koleksiyon Lansmanı (1)
Stil Sahibi Kadınların Buluşması: Nur Bilen Yavuzer X NetWork Kapsül Koleksiyon Lansmanı