Yerelden Globale Logo
İngiltere'de Dil Eğitimi Çiğdem Yorgancıoğlu & Ismara Antunes

İngiltere’de dil eğitimi – Çiğdem Yorgancıoğlu & Ismara Antunes

Kaliteli kurslar sunan akredite İngilizce dil okulu. Güvenli ve dost canlısı bir şehirde bulunmaktadır. Uygun yaşam maliyeti. Çok kültürlü büyük öğrenci nüfusu. Olağanüstü güzellik noktalarına yakın konumdaki eşsiz destinasyon. GELECEĞİNİZİ ÖNEMSİYORUZ sloganıyla Swansea – varış noktanız! Okulun ismi İngiltere’de City School of Languages. CSL “Biz, çok fazla kişisel ilgi göreceğiniz ve en başından itibaren kendinizi evinizde hissedeceğiniz bağımsız, özel bir dil okuluyuz” diyorlar.

Okulun Kurucularından Brezilya Asıllı İngiliz Bilim İnsanı Ismara Antunes, Cigdem Yorgancioglu Chi Lange Challenge 360- CLC 360 EducAction Eğitim Öğrenme Öğretme Metodolojisinin Kurucusu ve Eğitmeni CHI CI TALKS Eğitmenler Söyleşiyor Programının Yapımcı ve Anchor’u Dünya gezgini Eğitmen Ekonomist, Çiğdem Yorgancıoğlu, KOMPOZE GELİŞİM ATÖLYELERİNDE Bir dizi İngilizce Söyleşi gerçekleştirmektedir ve bunların ilkinde, Çiğdem Yorgancıoğlu CLC 360 EducAction metodolojisi ve İngiltere’de Yabancı Dil okulları ve İngiltere’de Yaşamı mercek altına aldılar. Yayının başında Antunes Brezilya’dan İngiltere’ye geldikten sonra ilk olarak okulun nasıl kurduğunun hikayesini özetledi. Yorgancıoğlu ve Antunes Dil eğitim ve eğitim genelinde Üniversiteleri de içine alan uluslararası çapta projelerinden bahsettiler.

İngiltere’ye okula gelmek isterseniz; Lütfen Birleşik Krallık’a seyahat etmeden önce çevrimiçi değerlendirme testi tamamlayın, böylece gelmeden önce City School of Languages. CSL seviyenizi size bildirebilir ve sizi uygun bir sınıfa yerleştirilmeyi sağlar. Varış öncesi çevrimiçi seviye belirleme sınavını yapamıyorsanız, destek personeli ilk gününüzde sınavı yapmanız ayarlanacaktır. İlk gününüzde seviyenizi doğrulamak için bir konuşma testi düzenlenecek ve süreç boyu City School of Languages. -CSL öğretmenleri ilerlemenizi yakından izleyecek ve ilerlemeniz ve sınıfa uygunluğunuz hakkında sizi bilgilendirecek. Böyle diyor idi. CSL okulu

İsmara Antunes CSL – City School of Languages- İngiltere Mesajı

City School of Languages (CSL) Müdürü ve sahibi olarak görevim, uluslararası öğrencilere mükemmel bir öğrenme ortamı ve kendini işine adamış profesyonel öğretmenlerimiz tarafından destekleyici eğitim sunmaktır. Ekibim ve ben öğrencilerimize özen ve destek sağlamak ve onların kalışlarının her yönünün iyi olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz.

Çiğdem Yorgancıoğlu CLC 360 Ve CHI CI TALKS Mesajı

Sürdürülebilir yaşam anlayışı ve başarılı uygulamalarla “Çiğdem Yorgancıoğlu Chi Ci Talks”. toplumun tüm kesimlerini, uygun eksenleri doğrultusunda bir araya getirmeyi ıskalamadan toplumun bilgi ve farkındalık düzeyini artırmayı hedeflerken, bireylerin sosyal sorumluluk projelerinin alanlarına duyarlı olumlu ve kalıcı davranış değişikliklerini de desteklemeyi, kaliteli, adil, verimli, vicdanlı, barışçıl, değer üreten bir yaşama ilham vermeyi yeni bilimsel çalışmalar ve /veya topluma değer katabilecek verimli projelerin geliştirilebilmesi için de alan açmayı amaçlamaktadır.

Cigdem Yorgancioglu ChiCi Talks söyleşileri Eğitimi, okumayı, Bilimi araştırmayı öğrenmeyi ilham almayı, tüketmekten ziyade üretmeyi, onarmayı, inşa etmeyi, yeniden yapılandırmayı, barışçıl ama itaatkar, ezbersiz ama var olan ezberlerin de farkında olarak yaşamayı, oyun kurucu olmayı özendirmek, teşvik etmek, ve toplumda fark edilmeyen alanlara dair meselelerin uzmanların gözünden nasıl okunduklarını göstermeye yönelik doğaçlama konu ve söyleşi bütünlüğü içinde oluşan ve bağlamından kopuk olmayan formüle edilmiş soruları ile fikirlerde kendisi Çiğdem olarak ilham aldığı gibi bunu topluma da sunmak, paylaşmak ister. İnsana olduğu gibi tüm canlılık alemine ve tarihe, kültür mirasına, ve tüm toplumların kutsiyet ve tercih atıflarına saygı duyar. Cigdem Yorgancioglu ChiCi Talks, söyleşi esnasında topluma değer katan konuklarının gerek kültürel, gerek profesyonel mesleki altyapı ve yeteneklerinin de ortaya çıkabileceği ve birlikte projeler yapmak isteyenlerin bu konuda esinlenebileceği ortaml

arın hazırlanmasında diyaloglar anlamında katkı sunmayı da amaçlayan bir platformdur. Kaynağını Çiğdem Yorgancıoğlu CLC 360 Eğitim metodolojisinden alır. Farklı bakış açılarını ve düşünceleri önyargısız ve taraf tutmadan dinleyebilme becerisi ve insani kapsayıcı iletişim yeteneği gelişmiş etik, yenilikçi akılcı, zinde, çevik, vizyoner liderin haysiyet, dürüstlük, cesaret, adalet, denge, bağımsızlık, güvenilirlik ve çeşitlilik esaslı bir yaklaşımla hakkaniyetsiz ticari veya siyasi kaygılara ve menfaatlere uzak, yaşaması, olduğu gibi bağnazlığa, akıl ve bilim dışılığa paye vermeden başkalarının sınırını gözeterek özgürce yaşaması sanatını güçlendiren bir formasyondur Çiğdem Yorgancıoğlu Chi Lange Challenge 360 –clc 360 EducAction Liderlik programı.

İngiltere'de Dil Eğitimi Çiğdem Yorgancıoğlu & Ismara Antunes

KOMPOZE Gelişim Atölyeleri – Nurcan Çetin Çelik’in Mesajı

Teknolojinin hızına yetişemediğimiz bir çağdayız. Böyle olunca da ne yazık ki kendimize, ailemize ve sevdiklerimize yeterince zaman ayıramıyoruz. Bu durum, herkesin geleneksel aile yapısından uzaklaşmasına ve kendi dünyasına çekilmesine neden oluyor. Aile içi sohbetler, neredeyse yok olmak üzere. Bireylerin kendini sosyal bir ortamda, öğrenim hayatında ve iş hayatında sözlü ve yazılı olarak ifade edebilmesi, günümüzde daha da önemli bir hale geldi.

Tam da teknoloji ayrıştırıyor derken, küresel olarak içinde bulunduğumuz durum nedeniyle bu kez herkesi birleştiriyor. Zaman bulup yapamadığımız birçok etkinliği takip eder olduk. Eğitim programlarına ya da sanatsal faaliyetlere katılmaya başladık.

Biz de Kompoze ekibi olarak, her yaştan katılımcının sanatsal ve kültürel gelişiminin yanı sıra, yazılı ve sözlü becerileri ile analitik düşünme yetilerinin de gelişmesine katkıda bulunmak için buradayız. İz sanata, edebiyata ve kültürel değerlere gönül vermiş, ana dilini en doğru şekilde kullanmaya çalışan, öğrendiklerini ve bildiklerini her kesimden kişiye aktarmak için can atan bir ekibiz. Atölyelerimizde sizleri ağırlamaya hazırız. Kendine artı değerler katmak, unuttuklarını hatırlamak, yazılı ve sözlü becerilerini geliştirmek isteyen her kesimden katılımcıyı Kompoze’ye bekliyoruz. Keyifli bir ortamda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Kompoze’ye hoş geldiniz.

Tüm Reklam, Tanıtım ve İşbirlikleri için bulten@turhapo.com

Booking Rezervasyon 1

Toplumun Sınırlarını Zorlayan Kitap 'beni Linç Eder Misiniz' Raflarda
Toplumun Sınırlarını Zorlayan Kitap: ‘Beni Linç Eder Misiniz?’ Raflarda
Çiğdem Yorgancıoğlu Çocuklara Asırlık Cumhuriyet Ve Masallar
Çiğdem Yorgancıoğlu: Çocuklara Asırlık Cumhuriyet ve Masallar
Sanatın Renkli Dünyasına Yolculuk Sİntesİ Sergisi 13. Edisyonu
Sanatın Renkli Dünyasına Yolculuk: SİNTESİ Sergisi 13. Edisyonu
Numan Aykut Şahin'in Çocukluk Anıları Heykellere Yansıyor Hasibe Sergisi
Numan Aykut Şahin’in Çocukluk Anıları Heykellere Yansıyor: Hasibe Sergisi
Müziğinin Temelleri Lise Çağında Ortaya Çıktı Zeyn'el Günbek, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Müziğinin Temelleri Lise Çağında Ortaya Çıktı – Zeyn’el Günbek, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Wellbeing Konferansı 2024 İstanbul’da Gerçekleşti 300 Kişilik Katılımla Sağlık Ve İyi Yaşam
Wellbeing Konferansı 2024 İstanbul’da Gerçekleşti: 300 Kişilik Katılımla Sağlık ve İyi Yaşam
Sma Hastalarına Destek 'kavuşma' Sergisinden Elde Edilen Gelir Bağışlanacak
SMA Hastalarına Destek: ‘Kavuşma’ Sergisinden Elde Edilen Gelir Bağışlanacak
“renk Analizi Uyur Haldeki Tüm Yetenekleri Ortaya çıkartıyor” Ayşe Ayşen Bulut, Eylül Aşkın Ile… Özel Söyleşi
“Renk analizi uyur haldeki tüm yetenekleri ortaya çıkartıyor” Ayşe Ayşen Bulut, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Televizyona Geçiş Yapacak Yılmaz Karaman, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Televizyona Geçiş Yapacak – Yılmaz Karaman, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Geleceğin Şef Adayları Için İlham Verici Uygulamalı Gastronomi Eğitimi
Geleceğin Şef Adayları için İlham Verici Uygulamalı Gastronomi Eğitimi
İşlenmiş Gıdaların Sağlık Ve Ekonomik Yükü
İşlenmiş Gıdaların Sağlık ve Ekonomik Yükü
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Dünya Dural
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Dünya Dural
Disleksi Ve Sanat Farklı Bakış Açılarıyla Next Pera Art Gallery’de
Disleksi ve Sanat: Farklı Bakış Açılarıyla Next Pera Art Gallery’de
Sanatın Kalbi Tunceli’de Atıyor Osman Hamdi Bey Ve 21 Sanatçı
Sanatın Kalbi Tunceli’de Atıyor: Osman Hamdi Bey ve 21 Sanatçı
Yunus Gültekin “işin Içerisinde Bulunmadığınız Hiçbir Derneğe Güvenmeyin” Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Yunus Gültekin: “işin içerisinde bulunmadığınız hiçbir derneğe güvenmeyin” Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
2024 Roma Bar Show'da Yeni Alkollü İçecek Trendleri Eylül Aşkın İtalya'da
2024 Roma Bar Show’da Yeni Alkollü İçecek Trendleri – Eylül Aşkın İtalya’da
Mine Tugay, Vivamayr’daki Sağlık Kampı Deneyimlerini Paylaştı
Mine Tugay, VIVAMAYR’daki Sağlık Kampı Deneyimlerini Paylaştı
Yys Belgesinin Lojistik Firmalarına Sağladığı Avantajlar Nelerdir
YYS Belgesinin Lojistik Firmalarına Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
“bizdeki Bu Fikir Hırsızlığı Bir Türlü Kurtulamadığımız Bir Olay” Sevtap Çapan, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
“Bizdeki bu fikir hırsızlığı bir türlü kurtulamadığımız bir olay” Sevtap Çapan, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
İmder Ve İsder’in Desteğiyle Yapılacak Fuar 29 Mayıs 1 Haziran Tarihleri Arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde Düzenlenecek.
İMDER ve İSDER’in desteğiyle yapılacak fuar 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.
Anadolu’nun Uyanışı Mustafa Kemal'in İzmir'e Taşıdığı Ateş
Anadolu’nun Uyanışı: Mustafa Kemal’in İzmir’e Taşıdığı Ateş
Tev Türkiye Virtüözleri Oda Orkestrası Sanat Ve Müziğin Buluşması
TEV Türkiye Virtüözleri Oda Orkestrası: Sanat ve Müziğin Buluşması
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Ahmet Öcal
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Ahmet Öcal
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery'de Bir Eylül Zamanı... Bölüm 1
Hale İsmet, Eylül Zamanı… Next Pera Art Gallery’de Bir Eylül Zamanı… Bölüm 1
Tolstoy'un İlhamıyla Sinan Demir'in Edebiyat Keşfi Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Tolstoy’un İlhamıyla: Sinan Demir’in Edebiyat Keşfi – Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Nisan Ayında Otellerde Fiyat Artışı Muğla Öne Çıkıyor
Nisan Ayında Otellerde Fiyat Artışı: Muğla Öne Çıkıyor
Depresyon Tedavisinde Yeni Yaklaşımlar Uzmanların İncelemesi
Depresyon Tedavisinde Yeni Yaklaşımlar: Uzmanların İncelemesi
Sosyal Etki Zirvesi'24 Eşitlik Arayışında Stk'lar, Vakıflar Ve İş Dünyası Temsilcileriyle Buluşma
Sosyal Etki Zirvesi’24: Eşitlik Arayışında STK’lar, Vakıflar ve İş Dünyası Temsilcileriyle Buluşma
Türkiye’nin Ticaret Potansiyelini Zora Sokan Vize Engeli Asil Transport Co. Yöneticisinin Görüşleri
Türkiye’nin Ticaret Potansiyelini Zora Sokan Vize Engeli: Asil Transport Co. Yöneticisinin Görüşleri
Ahmet Öcal'ın Simulation Of Truth Sergisi Evrim Sanat Galerisi'nde
Ahmet Öcal’ın “Simulation of Truth” Sergisi Evrim Sanat Galerisi’nde
Ece Berker, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Ece Berker, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Gamze Gökçedağ
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Gamze Gökçen
Görkemli Tanıtım Sakhalin İstanbul'un Büyüleyici Akşamı
Görkemli Tanıtım: Sakhalin İstanbul’un Büyüleyici Akşamı
Amonyaksız Saç Boyası Devrimi Farouk Systems Inc.'in Öncülüğü
Amonyaksız Saç Boyası Devrimi: Farouk Systems Inc.’in Öncülüğü
Sanat Filminde Başrol Oynadı! Senem Göktürk, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
Sanat Filminde Başrol Oynadı! – Senem Göktürk, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Hr Excellence Mena Summit'te Bordroda Demokratikleşme Vurgusu
HR Excellence MENA Summit’te Bordroda Demokratikleşme Vurgusu
Bahadır Tatlıöz'ün Yönetmenliğinde Nigar Yıldırım'ın 'yandık' Klibi Sürprizlerle Dolu!
“Bahadır Tatlıöz’ün Yönetmenliğinde: Nigar Yıldırım’ın ‘Yandık’ Klibi Sürprizlerle Dolu!
Bkm'nin Yeni Filmi 'bir Cumhuriyet Şarkısı' Ertan Saban'ın Görüntüleri Ortaya Çıktı!
BKM’nin Yeni Filmi ‘Bir Cumhuriyet Şarkısı’: Ertan Saban’ın Görüntüleri Ortaya Çıktı!
Dekolte Ve Boyun Gençliğin Anahtarı Dr. Yasemin Savaş'ın Önerileri!
Dekolte ve Boyun Gençliğin Anahtarı: Dr. Yasemin Savaş’ın Önerileri!
Eskişehir Kitap Fuarı 2024 Kültür Ve Edebiyatın Kalbi Burada Atıyor!
Eskişehir Kitap Fuarı 2024: Kültür ve Edebiyatın Kalbi Burada Atıyor!
Kuantum Bilgisayarlar Klasik Bilgisayarların Ötesindeki Güç
Kuantum Bilgisayarlar: Klasik Bilgisayarların Ötesindeki Güç
İngiltere'de Dil Eğitimi Çiğdem Yorgancıoğlu & Ismara Antunes
İngiltere’de dil eğitimi – Çiğdem Yorgancıoğlu & Ismara Antunes
Turkcell Kapsayıcılığın Hakkını Verdi. Çiğdem Yorgancıoğlu
Turkcell kapsayıcılığın hakkını verdi. Çiğdem Yorgancıoğlu
“sonumu Gördüm” Şarkısını Yolda Yazmış! Ömer Şahan, Eylül Aşkın Ile... Özel Söyleşi
“Sonumu Gördüm” Şarkısını Yolda Yazmış! Ömer Şahan, Eylül Aşkın ile… Özel Söyleşi
Sanatın Gücüyle Kavramları Yeniden Düşünmek Metin Özgör'ün Sergisi
Sanatın Gücüyle Kavramları Yeniden Düşünmek: Metin Özgör’ün Sergisi
Ece Haskan'ın Saklambaç Sergisi Gerçeklik Ve Mecazi Anlamlar Arasında Dans
Ece Haskan’ın Saklambaç Sergisi: Gerçeklik ve Mecazi Anlamlar Arasında Dans
Sanatın Evrim’i Programında Bu Haftanın Konuğu Sanatçı Can Emre Dağ
Sanatın Evrim’i programında bu haftanın konuğu Sanatçı Can Emre Dağ
Dosİder Yönetimi, Ankara Ziyaretinde Epdk Ve Sanayi Bakanlığı Yetkilileriyle Buluştu
DOSİDER Yönetimi, Ankara Ziyaretinde EPDK ve Sanayi Bakanlığı Yetkilileriyle Buluştu
Aspava Geleneksel Türk Sokak Lezzetlerini Keşfetmek İçin Yeni Mekanınız
Aspava: Geleneksel Türk Sokak Lezzetlerini Keşfetmek İçin Yeni Mekanınız
Stil Sahibi Kadınların Buluşması Nur Bilen Yavuzer X Network Kapsül Koleksiyon Lansmanı (1)
Stil Sahibi Kadınların Buluşması: Nur Bilen Yavuzer X NetWork Kapsül Koleksiyon Lansmanı